Órarend

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
09:00
TRX
Trázsi Tündi
09:00 - 10:00
Intervall köredzés
Trázsi Tündi
09:00 - 10:30
Nia
Kasza Anita
09:00 - 10:00
Kettlebell
Andrási Tamás
09:30 - 10:30
10:00
11:00
12:00
13:00
Thai Box
Békési Attila
13:30 - 15:00
14:00
15:00
TRX
Trázsi Tündi
15:00 - 16:00
16:00
17:00
Kettlebell
Andrási Tamás
17:00 - 18:00
Kettlebell
Andrási Tamás
17:00 - 18:00
18:00
Funkcionális köredzés
Kádár Anita
18:00 - 19:00
Step Aerobic
Boros Bea
18:00 - 19:00
Funkcionális köredzés
Kádár Anita
18:00 - 19:00
Alakformáló aerobic
Boros Bea
18:00 - 19:00
19:00
TRX
Trázsi Tündi
19:00 - 20:00
Cardio Kick-box
Csölley Zsuzska
19:00 - 20:00
Haladó
Cardio Kick-box
Csölley Zsuzska
19:00 - 20:00
Haladó
Nia
Kasza Anita
19:00 - 20:00
Cardio Kick-box
Csölley Zsuzska
19:00 - 20:00
Kezdő
20:00
Thai Box
Békési Attila
20:00 - 21:30
Thai Box
Békési Attila
20:00 - 21:30
21:00

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

Vasárnap

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
09:00
Nia
Kasza Anita
09:00 - 10:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Nia
Kasza Anita
19:00 - 20:00

Csütörtök

Péntek

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
09:00
TRX
Trázsi Tündi
09:00 - 10:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
TRX
Trázsi Tündi
15:00 - 16:00
16:00
17:00
18:00
19:00
TRX
Trázsi Tündi
19:00 - 20:00

Hétfő

Szombat

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
13:00
Thai Box
Békési Attila
13:30 - 15:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Thai Box
Békési Attila
20:00 - 21:30
Thai Box
Békési Attila
20:00 - 21:30
21:00

Kedd

Csütörtök

Vasárnap

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
19:00
Cardio Kick-box
Csölley Zsuzska
19:00 - 20:00
Haladó
Cardio Kick-box
Csölley Zsuzska
19:00 - 20:00
Haladó
Cardio Kick-box
Csölley Zsuzska
19:00 - 20:00
Kezdő

Kedd

Szerda

Péntek

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
18:00
Alakformáló aerobic
Boros Bea
18:00 - 19:00

Csütörtök

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
18:00
Funkcionális köredzés
Kádár Anita
18:00 - 19:00
Funkcionális köredzés
Kádár Anita
18:00 - 19:00

Hétfő

Szerda

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
18:00
Step Aerobic
Boros Bea
18:00 - 19:00

Kedd

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
09:00
Intervall köredzés
Trázsi Tündi
09:00 - 10:30
10:00

Szerda

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
09:00
Kettlebell
Andrási Tamás
09:30 - 10:30
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Kettlebell
Andrási Tamás
17:00 - 18:00
Kettlebell
Andrási Tamás
17:00 - 18:00

Kedd

Csütörtök

Vasárnap

No Órák available!

Esetleges változásokról a Facebook oldalunkon tájékoztatunk benneteket!